Agencja brandingowa
z powołania


Od 2009 roku brand design i projektowanie opakowań to siła napędowa naszej firmy. Tworzymy marki tak, by wychodziły o kilka kroków przed Twoją konkurencję i budziły emocje. To one są dla nas kluczem do zdobycia rynku oraz sympatii konsumentów. Jako klienci nie chcemy sięgać po rzeczy lub usługi, które są nam obojętne.
CZYTAJ WIĘCEJ

Poznaj nasze realizacje


Za każdym dobrym opakowaniem kryje się historia – poznaj najlepsze i zacznijmy pracę nad Twoją marką.

Przemyślany
rebranding marki


Zmiana to ważny etap w życiu każdej marki – aby sprostać konkurencji i procesem jakie zachodzą na rynku, w tym ciągłej ewolucji postaw konsumenckich warto zadbać o atrakcyjną tożsamość wizualną brandu, w tym projekty opakowań wyróżniające się na półce. Ważne, aby cały proces miał jasno wytyczone cele, a firma brandingowa dobrze rozumiała Twoje potrzeby. W Ostecx Créative możesz liczyć na pomoc już na etapie briefu na rebranding marki, a potem strategiczne i kreatywne wsparcie aż do zakończenia projektu.

Atrakcyjna identyfikacja
wizualna


Wizerunek marki ma bezpośrednie przełożenie na jej sukcesy rynkowe – szczególnie w przypadku produktów z branży FMCG i wszystkich brandów tworzonych z myślą o kliencie detalicznym. Jest też jednym z najważniejszych narzędzi przy pozycjonowaniu produktu. Projekt logotypu czy design opakowania powinien budować unikalną tożsamość marki i uwzględniać preferencje grupy docelowej. Dzięki doświadczeniu specjalistów z Ostecx Créative możesz połączyć te cele i stworzyć markę atrakcyjną dla Twoich klientów.

Craft
to nasza specjalność


Specjalizujemy się w markach pozycjonowanych jako rzemieślnicze. Projektowanie etykiet m.in. dla małych i regionalnych browarów od zawsze sprawia nam wiele satysfakcji i pozwoliło zdobyć najważniejsze nagrody branżowe za design. Ale mamy też bogate doświadczenie w segmencie masowym i kompleksowej obsłudze reklamowej. Wspieramy klientów w budowaniu strategii komunikacji i zajmujemy się nazewnictwem. Projektujemy na potrzeby druku i tworzymy grafiki internetowe – w tym strony www czy kampanie online.

Dbanie o spójny
wizerunek


To bardzo ważne, aby Twoja marka mówiła jednym głosem – zachowanie spójności wizerunku i komunikatów marketingowych płynących od Ciebie do konsumentów pozwala zwiększyć efektywność działań reklamowych. Także packaging design powinien być jednym z elementów tego systemu i czerpać z ducha marki i jej przewag rynkowych – my możemy o to zadbać. Aby osiągnąć spójny wizerunek na każdym poziomie warto wybrać agencję brandingową, która zwraca uwagę na detale i podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem.

Świeże spojrzenie
na markę


Projektowanie opakowań spożywczych to dobry przykład, że warto być innowacyjnym i szukać rozwiązań pozwalających wyprzedzić konkurencję. Tutaj zarówno forma opakowania, jak i jego design pomagają zdobyć uwagę konsumenta i często przesądzają o decyzji zakupowej. Nasze doświadczenie z sektora produktów rzemieślniczych, gdzie w cenie jest odwaga i przełamywanie rynkowych schematów pomoże Ci spojrzeć na Twoją markę i design opakowania z zupełnie innej strony. Sprawdź i przekonaj się, jak to działa.